Okta User Sync and Provisioning (1.0.2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Password
ht: Mo pas

en: Save
ht: Anrejistre
