Okta User Sync and Provisioning (1.0.2) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Submit
tr: Gönder

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Confirm
tr: Onayla

en: Description
tr: Açıklama

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Date
tr: Tarih

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Back
tr: Geri

en: Save
tr: Kaydet

en: Sync
tr: Senkronize et

en: Email
tr: E-posta

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Allowed
tr: İzin verildi

en: Phone
tr: Telefon

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Close
tr: Kapat

en: Operation
tr: İşlem

en: Query
tr: Sorgu

en: Mapping
tr: Eşleştirme

en: Add more
tr: Ekle

en: Delete user
tr: Kullanıcı sil
