Okta User Sync and Provisioning (1.0.3) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Confirm
et: Kinnita

en: Description
et: Kirjeldus

en: Overview
et: Ülevaade

en: Date
et: Kuupäev

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Email
et: E-kiri

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Phone
et: Telefon

en: Configuration
et: Seadistus

en: Close
et: Sulge

en: Operation
et: Operatsioon

en: Query
et: Päring

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Delete user
et: Kustuta kasutaja
