Okta User Sync and Provisioning (1.0.3) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Confirm
kk: Растау

en: Description
kk: Сипаттама

en: Overview
kk: Шолу

en: Date
kk: Датасы

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Operation
kk: Операция
