Okta User Sync and Provisioning (1.0.3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Confirm
ta: உறுதிப்படுத்துக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Date
ta: திகதி

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி
