Okta User Sync and Provisioning (1.0.4) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Submit
ja: 送信

en: Username
ja: ユーザー名

en: Confirm
ja: 確認

en: Description
ja: 説明

en: Overview
ja: 概観

en: Date
ja: 日付

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Back
ja: 戻る

en: Save
ja: 保存

en: Email
ja: メール

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Allowed
ja: 許可された

en: Phone
ja: 電話番号

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Close
ja: 閉じる

en: UID
ja: ユーザーID

en: Operation
ja: 操作

en: Query
ja: クエリー

en: Mapping
ja: マッピング

en: Add more
ja: さらに追加

en: Delete user
ja: ユーザーの削除

en: How can we help you?
ja: お手伝いしましょうか？
