Okta User Sync and Provisioning (1.0.5) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Confirm
he: אישור

en: Description
he: תיאור

en: Overview
he: סקירה

en: Date
he: תאריך

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Email
he: דוא"ל

en: Phone
he: טלפון

en: Configuration
he: הגדרות

en: Close
he: סגירה

en: Operation
he: פעולה

en: Query
he: שאילתה

en: Mapping
he: מיפוי

en: Delete user
he: מחק משתמש
