Okta User Sync and Provisioning (1.0.5) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Back
hy: Հետ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
