Okta User Sync and Provisioning (1.0.8) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ
