Okta User Sync and Provisioning (1.1.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Close
am: ዝጋ

en: Mapping
am: ማዛመድ
