Okta User Sync and Provisioning (1.1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Description
ar: الوصف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Close
ar: إغلاق

en: Operation
ar: عملية

en: Mapping
ar: إقران
