Okta User Sync and Provisioning (1.1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Description
be: Апісанне

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Operation
be: Аперацыя
