Okta User Sync and Provisioning (1.1.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: Email
hi: ईमेल

en: Close
hi: बंद करे

en: Operation
hi: काम

en: Mapping
hi: मानचित्रण
