Okta User Sync and Provisioning (1.1.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Description
hu: Leírás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Sync
hu: Szinkron

en: Email
hu: E-mail

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Close
hu: Bezár

en: Operation
hu: Művelet

en: Mapping
hu: Leképzés

en: Delete user
hu: Felhasználó törlése

en: Staged
hu: Előkészítve
