Okta User Sync and Provisioning (1.1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Description
is: Lýsing

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: Email
is: Netfang

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Close
is: Loka
