Okta User Sync and Provisioning (1.1.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Description
it: Descrizione

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Add
it: Aggiungi

en: Sync
it: Sincronizzate

en: Email
it: E-mail

en: Close
it: Chiudi

en: Operation
it: Operazione

en: Mapping
it: Mappatura

en: Staged
it: In stage
