Okta User Sync and Provisioning (1.1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Add
ka: დამატება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა
