Okta User Sync and Provisioning (1.1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Email
ne: ईमेल
