Okta User Sync and Provisioning (1.1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Description
nn: Beskriving

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Close
nn: Lukk
