Okta User Sync and Provisioning (1.1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Description
sl: Opis

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Close
sl: Zapri
