Okta User Sync and Provisioning (1.1.1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Description
vi: Mô tả

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Note:
vi: Ghi chú:

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Save Settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Close
vi: Đóng

en: Operation
vi: Thao tác

en: Mapping
vi: Ánh xạ

en: Do Nothing
vi: Không làm gì
