Okta User Sync and Provisioning (1.1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Email
mn: Имэйл
