Olivero (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Replies
cs: Odpovědí

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Core
cs: Jádro

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Medium
cs: Střední

en: By
cs: Od

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: X-Large
cs: Extra velký (X-Large)

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Text Formats
cs: Textové formáty

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Loading…
cs: Načítání…
