Olivero (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Replies
dz: ལན་གསལ་ཚུ།

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Post comment
dz: བསམ་བཀོད་གནས་བསྐྱོད།

en: Go to first page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པམ་ནང་འགྱོ།

en: Go to last page
dz: མཇུག་གི་ཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།
