Olivero (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Replies
hu: Válaszok

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Menu
hu: Menü

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Medium
hu: Közepes

en: By
hu: Beküldő:

en: Post comment
hu: Beküldés

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: X-Large
hu: X-Nagy

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: Close message
hu: Üzenet bezárása

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Powered by
hu: A gépházban:

en: Loading…
hu: Töltés...

en: First page
hu: Első oldal

en: Drupal Logo
hu: Drupal logó

en: Tabs display toggle
hu: Fülmegjelenítés kapcsoló

en: Olivero Utilities
hu: Olivero eszközök

en: Enable mobile menu at all widths
hu: A mobil menü engedélyezése minden képernyőszélességen

en: Header site branding background color
hu: Webhely fejlécének márkázási háttérszíne

en: Search by keyword or phrase.
hu: Keresés kulcsszó vagy kifejezés alapján.

en: olivero settings
hu: Olivero beállítások

en: Toggle Search Form
hu: Keresési űrlap ki- és bekapcsolása

en: Toggle Main Menu
hu: Főmenü ki- és bekapcsolása
