Olivero (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Replies
ja: 返信

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Core
ja: コア

en: Menu
ja: メニュー

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Medium
ja: 中程度

en: Post comment
ja: コメントの投稿

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Text Formats
ja: テキストフォーマット

en: Close message
ja: メッセージを閉じる

en: Last page
ja: 最終ページ

en: Loading…
ja: 読込中...

en: First page
ja: 先頭ページ

en: Search by keyword or phrase.
ja: キーワードまたは語句で検索します。
