Olivero (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Replies
ka: გამოხმაურებები

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Medium
ka: საშუალო

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
