Olivero (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Replies
kn: ಮಾರುತ್ತರಗಳು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Post comment
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಯನ್ನು ಪ್ರಕಟಿಸಿ

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು
