Olivero (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Replies
nl: Antwoorden

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Core
nl: Kern

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: By
nl: Door

en: Post comment
nl: Reageren

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Pagination
nl: Paginering

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Close message
nl: Sluiten-bericht

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Loading…
nl: Laden...

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Drupal Logo
nl: Drupal-logo

en: Tabs display toggle
nl: Tabs-weergaveschakelaar

en: Enable mobile menu at all widths
nl: Mobiel menu inschakelen op alle breedtes

en: Header site branding background color
nl: Branding-achtergrondkleur voor de header

en: Search by keyword or phrase.
nl: Zoeken op sleutelwoord of tekst.

en: olivero settings
nl: olivero-instellingen

en: Toggle Search Form
nl: Zoekformulier in-/uitschakelen

en: Toggle Main Menu
nl: Hoofdmenu in-/uitschakelen

en: Toggle sub-navigation
nl: Subnavigatie in-/uitschakelen
