Olivero (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Replies
os: Дзаппытæ

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Core
os: Астæумагъз
