Olivero (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Replies
af: Antwoorde

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Post comment
af: Lewer kommentaar

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Reply to comment
af: Antwoord op kommentaar
