Olivero (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Replies
el: Απαντήσεις

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Core
el: Πυρήνας

en: Menu
el: Μενού

en: Medium
el: Μέσο

en: By
el: Από

en: Post comment
el: Υποβολή σχολίου

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Reply to comment
el: Απάντηση στο σχόλιο

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Text Formats
el: Μορφότυποι κειμένου
