Olivero (8.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Replies
bs: Odgovori

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Help
bs: Pomoć

en: Menu
bs: Meni

en: Medium
bs: Srednje

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Reply to comment
bs: Odgovori na komentar
