Olivero (8.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Replies
hi: जवाब

en: Go to previous page
hi: पिछले पृष्ठ में जायें।

en: Go to next page
hi: अगले पृष्ठ में जायें।

en: Help
hi: मदद

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Core
hi: कोर

en: Menu
hi: सूची

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Drupal
hi: ड्रूपल

en: Medium
hi: माध्यम

en: By
hi: द्वारा

en: Post comment
hi: कमेन्ट पोस्ट करें

en: Next page
hi: अगला पृष्ठ

en: Go to first page
hi: प‌ह‌ले पन्ने प‌र‌ जायें

en: Go to last page
hi: अंतिम‌ पन्ने प‌र‌ जायें

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स

en: Reply to comment
hi: कमेन्ट का उत्तर दें

en: Text Formats
hi: पाठ प्रारूपों
