Olivero (8.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Replies
km: ឆ្លើយតប

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Core
km: សំខាន់

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Post comment
km: ប្រកាស​មតិយោបល់

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Reply to comment
km: ឆ្លើយ​តប​ទៅ​មតិយោបល់

en: Text Formats
km: ទ្រង់ទ្រាយ​អត្ថបទ
