Olivero (8.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Replies
mr: प्रतिसाद

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Core
mr: मूळ

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा

en: Reply to comment
mr: प्रतिक्रियेला प्रतिउत्तर
