Olivero (8.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Replies
sl: Odgovorov

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Core
sl: Jedro

en: Menu
sl: Meni

en: Medium
sl: Srednja

en: Post comment
sl: Pošlji komentar

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Reply to comment
sl: Odgovori na komentar
