Olivero (8.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Replies
th: ตอบ

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Menu
th: เมนู

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Reply to comment
th: ตอบความคิดเห็น

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Text Formats
th: รูปแบบข้อความ

en: First page
th: หน้าแรก
