Olivero (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Replies
tr: Yanıtlar

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Help
tr: Yardım

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Core
tr: Çekirdek

en: Menu
tr: Menü

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Medium
tr: Orta

en: By
tr: Yazar:

en: Post comment
tr: Yorum gönder

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Reply to comment
tr: Yorumu yanıtla

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Text Formats
tr: Metin Biçimleri

en: Last page
tr: Son sayfa

en: Loading…
tr: Yükleniyor…

en: First page
tr: İlk sayfa

en: Drupal Logo
tr: Drupal Logosu

en: Search form (narrow)
tr: Arama formu (dar)

en: Search form (wide)
tr: Arama formu (geniş)
