Olivero (8.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Replies
ur: جوابات

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Core
ur: کور

en: Menu
ur: مینیو

en: Drupal
ur: ڈروپل

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں
