Olivero (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Replies
cy: Atebion

en: RSS feed
cy: Porthwr RSS

en: Go to previous page
cy: Ewch i'r dudalen flaenorol

en: Go to parent page
cy: Ewch i dudalen rhiant

en: Go to next page
cy: Ewch i'r dudalen nesaf

en: Help
cy: Cymorth

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Core
cy: Craidd

en: Menu
cy: Dewislen

en: Last post
cy: Cofnod diwethaf

en: Up
cy: I fyny

en: Medium
cy: Canolig

en: Forum
cy: Fforwm

en: Topics
cy: Testunau

en: Posts
cy: Cofnodion

en: Go to first page
cy: Ewch i'r dudalen gyntaf

en: Go to last page
cy: Ewch i'r dudalen olaf

en: Book navigation
cy: Mordwyaeth llyfr

en: Reply to comment
cy: Ateb sylw
