Olivero (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Replies
gu: જવાબો

en: Help
gu: મદદ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Up
gu: ઉપર

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Topics
gu: વિષયો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
