Olivero (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Replies
kk: Жауаптар

en: RSS feed
kk: RSS арна0

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Menu
kk: Мәзір

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Drupal
kk: Друпал

en: Medium
kk: Орташа

en: Forum
kk: Форум

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Post comment
kk: Комментарийды жазу

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Book navigation
kk: Кітап навигациясы

en: Reply to comment
kk: Комментарийға жауап беру
