Olivero (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Replies
ku: وەڵامەکان

en: RSS feed
ku: ڕاگەیەنەری RSS

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Core
ku: ناوکە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Up
ku: سەرەوە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Book navigation
ku: ڕێدۆزی پەڕتووک

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Reply to comment
ku: وەڵامی بۆچوون بدەوە

en: Text Formats
ku: فۆرماتەکانی دەق
