Olivero (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Replies
sq: Përgjigje

en: RSS feed
sq: Burimi RSS

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Menu
sq: Menuja

en: Last post
sq: Dërgimi i fundit

en: Medium
sq: Mesatar

en: Forum
sq: Forumi

en: Topics
sq: Argumentë

en: Posts
sq: Dërgime

en: Post comment
sq: Dërgo komentin

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Book navigation
sq: Shfletimi i librit

en: Reply to comment
sq: Përgjigju komentit
