Olivero (8.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Replies
az: Cavablar

en: RSS feed
az: RSS

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Core
az: Nüvə

en: Menu
az: Menyu

en: Last post
az: Son post

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Up
az: Yuxarı

en: Medium
az: Orta

en: By
az: Tərəfindən

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Shortcut
az: Qısa yol

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Debug
az: Debaq

en: Book navigation
az: Kitab naviqasiyası

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Favicon
az: Favikon

en: Use default
az: Defolt istifadə edin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Next Steps
az: Növbəti addımlar

en: Pagination
az: Səhifələmə
