Olivero (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Replies
be: Адказы

en: RSS feed
be: RSS-канал

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Core
be: Ядро

en: Menu
be: Меню

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Medium
be: Сярэдні

en: Forum
be: Форум

en: Features
be: Функцыі

en: Topics
be: Тэмы

en: Posts
be: Допісы

en: Post comment
be: Пакінуць каментар

en: Shortcut
be: Цэтлік

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Book navigation
be: Навігацыя па падшыўцы

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Use default
be: Ужываць прадвызначанае

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы

en: Third party settings
be: Іншыя налады
