Olivero (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (41 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Replies
fa: پاسخ‌ها

en: RSS feed
fa: خوراک RSS

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to parent page
fa: برو به صفحه والد

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Help
fa: راهنما

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Core
fa: هسته

en: Menu
fa: منو

en: Last post
fa: آخرین ارسال

en: User picture
fa: تصویر کاربر

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Drupal
fa: دروپال

en: Up
fa: بالا

en: Medium
fa: متوسط

en: By
fa: توسط

en: Forum
fa: انجمن

en:  ago
fa:  پیش

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Topics
fa: موضوعات

en: Posts
fa: ارسال‌ها

en: Post comment
fa: ارسال دیدگاه

en: Next page
fa: صفحه بعد

en: Shortcut
fa: میان‌بر

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Book navigation
fa: پیمایش کتاب

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Use default
fa: استفاده از پیش‌فرض

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Reply to comment
fa: پاسخ دادن به دیدگاه

en: Text Formats
fa: قالب‌بندی‌های متن

en: Third party settings
fa: تنظیمات ثانویه

en: Powered by
fa: قدرت گرفته از

en: Loading…
fa: بارگزاری...

en: Header site branding background color
fa: رنگ پس‌زمینه سربرگ برند سایت

en: Site branding background color
fa: رنگ پس‌زمینه برند سایت
