Olivero (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Replies
gl: Respostas

en: RSS feed
gl: Canle RSS

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Core
gl: Núcleo

en: Menu
gl: Menú

en: Last post
gl: Última entrada

en: User picture
gl: Imaxe do usuario

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Up
gl: Arriba

en: Medium
gl: Medio

en: By
gl: Por

en: Forum
gl: Foro

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Topics
gl: Temas

en: Posts
gl: Entradas

en: Post comment
gl: Enviar comentario

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Shortcut
gl: Atallo

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Debug
gl: Depuración

en: Book navigation
gl: Navegación do libro

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Use default
gl: Usar predeterminado

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Reply to comment
gl: Responder ao comentario

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: Third party settings
gl: Configuración de terceiros
