Olivero (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Replies
sk: Odpovedí

en: RSS feed
sk: Kanál správ RSS

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Core
sk: Jadro

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: User picture
sk: Obrázok používateľa

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Up
sk: Hore

en: Medium
sk: Stredná

en: Forum
sk: Fórum

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: Post comment
sk: Odoslať komentár

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Shortcut
sk: Skratka

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Debug
sk: Ladenie

en: Book navigation
sk: Navigácia knihy

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Use default
sk: Použiť predvolené

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Reply to comment
sk: Odpovedať na komentár

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Third party settings
sk: Nastavenia tretej strany

en: First page
sk: Prvá strana

en: Search by keyword or phrase.
sk: Vyhľadávanie podľa kľúčového slova alebo frázy.

en: Search form (narrow)
sk: Vyhľadávací formulár (úzky)

en: Search form (wide)
sk: Vyhľadávací formulár (široký)
